Kadra

 

Nasza kadra

 


Lidia Lubieniecka
Kierownik – wychowawca

W Stowarzyszeniu odpowiada za pisanie projektów grantowych, zajmuje się podopiecznymi, organizuje zajęcia, zdobywa sponsorów, pomaga w organizacji corocznej „Akcji Pierniczkowej” oraz przygotowuje dokumenty dla księgowej.
Ukończyła Policealną Szkołę Pracowników Socjalnych – uzyskała tytuł pracownika socjalnego, Wyższą Szkołę Anteneum na kierunku pedagogika – otrzymała dyplom licencjata pedagogiki opiekuńczo wychowawczej, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika – uzyskała dyplom magistra pedagogiki społecznej.
Jest osobą ceniącą prace w zespole.


Alicja Tomczuk
opiekun – wychowawca

Absolwentka filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Gdańskim, studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z socjoterapią w Wyższej Szkole Bankowej. W 2016 roku ukończyła szkolenie „Mentor dla stypendysty” w ramach Gdańskiego Programu Stypendialnego Mentor. W 2014 roku zaczęła wolontariat w Stowarzyszeniu, prowadziła zajęcia z języka rosyjskiego dla dzieci i pomagała w odrabianiu lekcji. W świetlicy prowadzi zajęcia z języka rosyjskiego, zajęcia profilaktyczne i plastyczne.


Grażyna Kadłubowska
Pedagog

Doświadczony, odpowiedzialny pedagog z 20-letnim stażem zawodowym w szkole i placówce pożytku publicznego, od początku tj. od 1994 r. pracująca w świetlicy przy ul. Dragana 9.
Trener kompetencji miękkich: prowadzenie warsztatów „Szkoła dla Rodziców”, doradca zawodowy.
Posiadająca praktykę projektową uzyskaną w placówce publicznej (szkoła) oraz w organizacji pozarządowej (stowarzyszenie).
Promuje uczenie się przez całe życie. Jednym z ważniejszych szkoleń uważa Warsztat Psychoedukacyjny dla Profesjonalistów pt. Szkoła dla rodziców i wychowawców cz. I oraz cz. III „Nastolatek”.